School | Former Coach | New Coach |
---|---|---|
Abbeville | Robin Tyra | LaBrian Stewart |
Ashford | Chris Littleton | Robin Tyra |
Ashville | Barry Simmons | Shea Monroe |
Baldwin County | Nathan McDaniel | Scott Rials |
Bessemer City | Andrew Zow | Rudy Griffin |
Bob Jones | Kevin Rose | Kelvis White |
Bullock Co. | Willie Spears | Sheldon Ward |
Carroll (Ozark) | Roger McDonald | Patrick Plott |
Carver-Birmingham | Rod Carson | Derone Fagan |
Central-Phenix City | Jamey DuBose | Patrick Nix |
Central-Tuscaloosa | Dennis Connor | Rodney Bivens Jr. |
Cherokee | Lymos McDaniel | Ben Floyd |
Chickasaw | Jason Rowell | Ryan Little |
Childersburg | Jonathan Beverly | Johnny Johnson |
Cold Springs | Rodney Elliott | Justin Cornelius |
Collinsville | Ernie Willingham | Daniel Garrett |
Columbia | Marcus McCall | Nicholas Wells |
Coosa Christian | Rod Cates | Mark O'Bryant |
Cordova | Justin Jones | Justin Palmer |
Corner | Jon Clements | Rusty Rouse |
Cottonwood | John Gilmore | Dustin Harrison |
Dadeville | Richard White | Roger McDonald |
Douglas | Jamison Wadley | Brandon Lyles |
East Lawrence | James Moore | Bo Culver |
Edgewood Academy | Darryl Free | Chad Michael |
Elba | Pete Harrison / Glenn Johnson | Marc Sieving |
Elberta | Greg Seibert / Lanny Jones | Nathan McDaniel |
Etowah | John Holladay | Ryan Locke |
Fayette County | Bill Smith | Waldon Tucker |
Florala | Toby Greene | Chris Littleton |
Foley | Tad Niblett | Deric Scott |
Gaston | Swane Morris | Matt Harris |
Greensboro | Juan Williams | Dre'mail King |
Hamilton | Rodney Stidham | Barry Peoples |
Hartselle | Bo Culver | Bryan Moore |
Headland | Danny Raines | Toby Greene |
Holly Pond | Mike Bates | Chris Moss |
Hooper Academy | Tom Pinkston | Marty Baker |
Houston County | Michael Atkins | Chip Harris |
Huffman | Alex Wilson | Bill Smith |
Jasper | Bryan Moore | Philip Bailey |
Jeff Davis | Lee Carter | Rory Bell |
John Carroll Catholic | Logan Colafrancesco | Will Mara |
LaFayette | James Lucus | Juan Williams |
Lee-Scott Academy | Robert Johnson | Buster Daniel |
Loachapoka | L.C. Cole | Fredrick Newton |
Luverne | Scott Rials | Jason Rowell |
Mae Jemison | Kelvis White | Harold Wells |
Marshall Christian | No Team | Avery Hendrix |
McIntosh | Renald Davis | Roosevelt Moore |
McKenzie | Tony Norris | Drew Luker |
Meadowview Christian | Bob Taylor | Shawn Sellers |
Meek | David Norwood | Houston Powell |
Montevallo | Brandon Wilcox | Blake Boren |
Montgomery Academy | Gary Nelson | Robert Johnson |
Morgan Academy | Josh Thacker | Danny Raines |
Oak Grove | Pat Burchfield | Zac Glaze |
Park Crossing | Clayton Harris | L.C. Cole |
Parker | Andre Robinson | Frank Warren |
Pike Liberal Arts | Gene Allen | Mario White |
Pinson Valley | Patrick Nix | Sam Shade |
Randolph School | Blake Killen | David Lloyd |
Rehobeth | Donny Gillian | Pate Harrison |
Sand Rock | Steven Chesnut | Alan Heath |
Shades Valley | David Partridge | Jamie Mitchell |
Snook Christian | No Team | Keith Smith |
Southside-Gadsden | Ron Daugherty | Gary Nelson |
St. John Paul II Catholic | David Lloyd | Robert Everett |
St. Michael Catholic | Scott Phelps | Paul Knapstein |
Straughn | Joel Williams | Bradley Stephens |
Success Unlimited Academy | Bill Granger | Shawn Sellers / Daniel Bedwell |
Sylacauga | Matt Griffith | Andrew Zow |
Tabernacle Christian | Keith Dabbs | Clint Chase |
Trinity Presbyterian | Barry Loyal | Granger Shook |
Tuscaloosa Academy | John Copeland | Todd Bradford |
Valiant Cross Academy | New School | Willie Spears |
Valley | Buster Daniel | Adam Hunter |
Vigor | Deric Scott | John McKenzie |
Washington Co. | Devin Roberts | Ed Brown |
Waterloo | Brad Palmer | Michael Williams |
Winterboro | Alann Beckett | Sylar Mansfield |
Woodlawn | Jerry Davenport | Gentrell Eatmon |
Woodville | Jay Powell | Tyler Vann |